مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و دستگاه های دیجیتال در بین مردم، دیجیتال مارکتینگ برای شرکت ها نه به عنوان یک امتیاز ویژه بلکه به عنوان یک نیاز به حساب می آید. از سوی دیگر اهمیت رسانه های مجازی برای مردم به منظور آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر قبل از هر اقدامی را به دنبال داشته است.

یکی از ویژگی های بارز adsign استفاده از راهکارهای متنوع در زمینه بازاریابی اینترنتی است. مفتخریم به عنوان یک مجموعه فول سرویس در دیجیتال مارکتینگ شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

حلقه کامل استراتژی بازاریابی اینترنتی شامل جذب مخاطبین و تبدیل آن ها به مشتری است. با استفاده از راهکارهای مختلف مخاطبین اینترنتی را به سمت پایگاه های شما می کشانیم و سپس این پایگاه ها هستند که باید قابلیت تبدیل مخاطب به مشتری را داشته باشد. مهمترین پایگاه شما وبسایت رسمی مجموعه شما است. از طریق انتقال پیام و معرفی بیشتر محصولات، طراحی سایت فروشگاهی و دیگر راهکارها به کارآمدی رسانه مجازی خواهیم افزود.

مجموعه اقدامات در زمینه سئو به منظور افزایش رتبه رسانه شما در موتورهای جستجو نظیرGoogle ،Bing ،Yahoo ،Ask ،Yandex  و Baidu به انجام می رسد. این رتبه بندی بر اساس کلمات کلیدی مختلف به انجام می رسد. بر این اساس جایگاه رسانه شما در صفحه نتایج جستجو مشخص خواهد شد.

يکي از پر کاربرد ترين و همچنین اولين نوع تبلیغات اینترنتی، تبليغات بنری در سایت ها بوده است. هدف بسیار مهم تبلیغات بنری جا انداختن نام تجاری است. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین نزدیک به ٦٠ درصد در مشهور شدن نام تجاری شرکت ها موثراند. بنر تبلیغاتی شما می تواند مجموعه ای از لوگو، رنگ و شعار تبلیغاتی شما باشد.

با این شیوه شما می توانید رسانه مجازی خودتان را در زمان جستجوی کلمات کلیدی خاص در جایگاه تبلیغاتی در نظر گرفته شده نمایش دهید. این نوع تبلیغات به دلیل شیوه ی پرداخت هزینه به عنوان تبلیغات  Cost Per Clickمشهور شده اند. میزان هزینه به ازای هر کلیک و جایگاه تبلیغ شما متغیر است. موتورهای جستجو با ارزیابی مجموعه ای از فاکتورهای مختلف یک امتیاز به تبلیغ شما اختصاص می دهند، هرچه این امتیاز بالاتر باشد هزینه شما پایین خواهد آمد و جایگاه تبلیغ بهتر خواهد شد.

شرکت ها می توانند از طریق صفحات رسمی خود با مشتریان بالفعل و مشتریان بالقوه و علاقه مندان به خود در ارتباط باشند. این ارتباط از نوع تعاملی، روزانه، مستمر و بر اساس میل و علاقه خود مخاطب قابل دستیابی است. این مهم از طریق ساخت و مدیریت صفحات رسمی شرکت ها در شبکه های اجتماعی مختلف امکان پذیر است.

انجام عمل مارکتینگ با استفاده از ارسال ایمیل به گروهی از افراد را ایمیل مارکتینگ می گویند. آدرس ایمیل این مجموعه افراد به همراه مشخصات آنها و گزارش عملکرد آنها در رابطه با ایمیل های ارسالی ذخیره می شود. سپس با دسته بندی مخاطبین بر اساس عملکرد آنها، استراتژی متناسب برای هر طیف اتخاذ و پیاده سازی می شود.