بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از داغ ترین موضوعات در بازاریابی اینترنتی مطرح است. بر اساس آمار موجود تعداد کاربران فعال شبکه های اجتماعی بالق بر ۱.۹۷ میلیارد نفر است که ۷۴ درصد از تمام کاربران اینترنت را شامل می شود .نحوه بازاریابی شبکه های اجتماعی به گونه ای است که علاوه بر ایجاد ارتباط مستقیم با علاقه مندان به موضوع، یکی از پایه های بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی از طریق محتوا (Content marketing) و روابط عمومی آنلاین (Online public relation) نیز می باشد.

شرکت ها می توانند از طریق صفحات رسمی خود با مشتریان بالفعل و مشتریان بالقوه و علاقه مندان به خود در ارتباط باشند. این ارتباط از نوع تعاملی، روزانه، مستمر و بر اساس میل و علاقه خود مخاطب قابل دستیابی است. این مهم از طریق ساخت و مدیریت صفحات رسمی شرکت ها در شبکه های اجتماعی مختلف امکان پذیر است.

مجموعه adsign با استفاده از یک تیم مجرب تولید محتوا و مدیریت صفحات در شبکه های اجتماعی اقدام به ساخت و نگهداری صفحات رسمی برند های مختلف می نماید. همچنین با طرح ریزی استراتژی های لازم از قدرت شبکه های مجازی در راستای اهداف کمپین تبلیغاتی شما استفاده خواهیم نمود. شبکه های اجتماعی پیشنهادی ما :فیس بوک (Facebook)، گوگل پلاس (Google+)، تویتر (Twitter)، لینکدین (Linkedin)، اینستاگرام (Instagram)، پینترست (Pinterest)، یوتیوب (Youtube)، فوراسکوئر (Foursquare).

مراحل بازاریابی در شبکه های اجتماعی:

  1. تحقیقات و تعیین اهداف
  2. مخاطب شناسی
  3. تعیین استراتژی
  4. انتخاب شبکه های اجتماعی مناسب
  5. ساخت و آماده به کار کردن صفحات
  6. ساخت و درج محتوا
  7. مدیریت مستمر
  8. گزارش گیری و اصلاح عملکرد
ایمیل مارکتینگ

بازاریابی و نگهداری مشتری

با جذب مخاطبین و تبدیل آنها به مشتری و کاربر، کار تمام نخواهد شد. در فاز بعدی وارد مرحله حفظ مشتری و افزایش وفاداری آنها به برند خواهیم شد. بهترین راهکار برای این منظور ایمیل مارکتینگ می باشد.

ایمیل مارکتینگ