تبلیغات بنری

يکي از پر کاربرد ترين و همچنین اولين نوع تبلیغات اینترنتی، تبليغات بنری در سایت ها بوده است. هدف بسیار مهم تبلیغات بنری جا انداختن نام تجاری است. مطابق گزارش تبلیغاتی فورستر، در شرایط یكسان، تبلیغات آنلاین نزدیک به ٦٠ درصد در مشهور شدن نام تجاری شرکت ها موثراند. بنر تبلیغاتی شما می تواند مجموعه ای از لوگو، رنگ و شعار تبلیغاتی شما باشد. در این نوع از تبلیغات با استفاده از عکس، متن، ویدئو، تصاویر متحرک و دیگر المان ها به مخاطبین پیام تبلیغاتی را انتقال می دهیم. به دلیل جذابیت های بصری و بستر خلاقانه، تبلیغات بنری همواره مورد توجه بوده است.

 در این راهکار با توجه به نوع محصول و مخاطب سنجی، اقدام به انتخاب جایگاه بنر در سایت های مرتبط و پر مخاطب و استفاده از شبکه های تبلیغات مناسب خواهیم نمود. adsign با به کارگیری حداکثر پتانسیل وبسایت ها و شبکه های تبلیغات (ad network) داخلی و خارجی، و با مناسب ترین قیمت ممکن شما را به سمت اهدافتان هدایت خواهد کرد.

همچنین adsign  به شما این امکان را می دهد تا تک تک بنرهای خود را به سیستم مدیریت تبلیغات اینترنتی مجهز کنید. سیستم مدیریت تبلیغات اینترنتی با امکان گزارش گیری و کنترل کامل تبلیغات این امکان را به شما می دهد تا هر ریال بودجه شما با کارایی بالا هزینه شود.

مراحل تبلیغات بنری:

  1. تعیین هدف و استراتژی
  2. تحقیقات و مخاطب شناسی
  3. طراحی کمپین
  4. انتخاب نوع رسانه مناسب
  5. خرید رسانه
  6. مجهز کردن تبلیغ به سیستم گزارشگیری
  7. هوشمند سازی بنر های تبلیغاتی
  8. گزارش گیری و اصلاح عملکرد
تبلیغات کلیکی

شیوه های مختلف پرداخت

روش های مختلف پرداخت هزینه و پلتفرم های گوناگون تبلیغات اینترنتی بنا به اهداف کمپین مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از پرطرفدارترین سیستم های تبلیغات اینترنتی، تبلیغات با هزینه به ازای کلیک می باشد.

تبلیغات کلیکی