طراحی سایت

حلقه کامل استراتژی بازاریابی اینترنتی شامل جذب مخاطبین و تبدیل آن ها به مشتری است. با استفاده از راهکارهای مختلف مخاطبین اینترنتی را به سمت پایگاه های شما می کشانیم و سپس این پایگاه ها هستند که باید قابلیت تبدیل مخاطب به مشتری را داشته باشد. مهمترین پایگاه شما وبسایت رسمی مجموعه شما است. از طریق انتقال پیام و معرفی بیشتر محصولات، طراحی سایت فروشگاهی و دیگر راهکارها به کارآمدی رسانه مجازی خواهیم افزود.

وبسایت شما و صفحات فرود  (Landing page)طراحی شده مهمترین عامل جهت ساخت تصویر ذهنی مخاطب نسبت به مجموعه شما می باشد. بر اساس گزارش موسسه Marketing Sherpa ۸۳ درصد از مشتریان بالقوه شما قبل از تصمیم گیری در ارتباط با مجموعه شما، از وبسایت رسمی شما بازدید به عمل می آورند.

تمام راهکارهای بازاریابی اینترنتی در تعامل با وبسایت رسمی مجموعه عمل خواهند کرد. ارتباط ساخت یک وبسایت کار آمد و بهینه سازی موتورهای جستجو واضح ترین شکل ارتباط وبسایت رسمی با دیگر اشکال بازاریابی اینترنتی است.

در تبلیغات تصویری و تبلیغ در موتورهای جستجو صفحه ی فرود بر روی وبسایت رسمی برای جذب مخاطبین بسیار تعیین کننده است. همچنین میزان جذابیت و بهینه بودن ساختار وبسایت شما به کاهش هزینه در تبلیغات موتورهای جستجو کمک خواهد کرد.

همچنین ارتباط ۲ طرفه ای بین بازاریابی ایمیلی و بازاریابی شبکه های اجتماعی با وبسایت رسمی وجود دارد. به این صورت که از طریق وبسایت به جذب مخاطب برای ۲ روش دیگر می پردازیم و همچنین از طریق لینک موجود در ایمیل ها و صفحات شبکه های اجتماعی به جذب مخاطب برای وبسایت کمک خواهیم کرد.

از این رو طراحی وبسایت به صورت حرفه ای مطابق با استاندارد های روز دنیا بسیار حائز اهمیت است. مجموعه adsign با سال ها تجربه در این زمینه اقدام به طراحی و پیاده سازی وبسایت رسمی شما مطابق با استاندارد های روز دنیا خواهد نمود. همچنین می توانیم با کمک و مشاوره به تیم پیاده سازی شما در جهت بهبود و ارتقاء سطح کیفی وبسایت قدم برداریم.

مراحل طراحی و ساخت وبسایت:

 1. شناخت مخاطبین و تعیین اهداف
 2. تعیین استراتژی
 3. انتخاب پلتفرم و ابزار مناسب
 4. ساخت قالب گرافیکی
 5. پیاده سازی فنی
 6. تعیین معماری محتوا و ساخت محتوای اولیه
 7. پیاده سازی شاخص های SEO
 8. ایجاد سند مکتوب از پروژه
 9. گذراندن تست های کنترل کیفی
 10. آپلود و شروع به کار وبسایت
 11. گزارش گیری و اصلاح عملکرد
سئو

ارتقاء وبسایت در موتورهای جستجو


پس از ساخت یک وبسایت زیبا و کارآمد باید مخاطبین را به سمت این رسانه سوق دهیم. بهترین راهکار به این منظور بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو است.سئو